SailandTrip

najlepsze rejsy

Czarterujemy Jachty w najpiękniejszych miejscach globu

Chciałbyś spędzić najlepszą przygodę, odwiedzając pięknie odludne zatoki, kameralne urokliwe porty, słoneczne piaszczyste plaże. Pozwól Sail&Trip na zorganizaowanie najpiekniejszych wakacji Twojego życia. Dla Ciebie, twoich bliskich i przyjaciół. 

Sail&Trip powstało z pasji do spędzania czasu na morzu, w pięknych miejscach z bliskimi i przyjaciółmi. Organizujemy rejsy rekreacyjne i szkoleniowe na wszystkich morzach świata. 

Najczęściej odwiedzanie kierunki podczas organizowanych przez Sail&Trip rejsów to Chorwacja, a w szczególności środkowa i południowa Dalmacja, Grecja gdzie najczęściej pływamy po wodach Zatoki Sarońskiej i Cykladach oraz Włoska Sardynia i Francuska Korsyka. Bardzo chętnie czarterujemy jachty na Wyspach Kanaryjskich oraz Archipelagu Karaibskim. W ostatnim czasie bardzo popularne kierunki rejsów to Tajlandia, Seszele, Azory czy wyspy zielonego przylądka.

Organizując rejsy szkoleniowe na Jachtowego Sternika Morskiego korzystamy najczęściej z rejonów północnej Dalmacji w Chorwacji. Ten rejon daje do dyspozycji wiele dużych marin z ogromną ilością Jachtów, a zarazem znajduje się w bliskiej odległości lotniska w Zadarze, jest również dobrze skomunikowany myśląc o transporcie samochodem.

kompleksowa organizacja rejsów morskich

Od pomysłu do realizacji ...

Masz ochotę na świetny rejs, daj nam zielone światło, my zajmiemy się resztą. Czarter Jachtu, skipper, plan rejsu, bilety lotnicze, odprawa na miejscu – to nasza pasja…

Marzysz o samodzielnym prowadzeniu Jachtu morskiego, chcesz być skipperem, zapisz się na organizowane przez Sail&Trip szkolenia na Jachtowego Sternika Morskiego. Podczas tygodniowego rejsu pokażemy jak sprawnie prowadzić Jacht, jak kierować załogą i jak bezpiecznie wykonac manewry portowe, nawet podczas złej pogody.

Chcesz odwiedzić jachtem najpiękniejsze miejsca na ziemi, sprawdź nasza ofertę, mamy wiele ciekawych propozycji rejsów turystycznych i szkoleniowych.

płyń z nami 

Benefity
z dołączenia do naszego klubu

Będziesz na bieżąco wiedział jakie rejsy planujemy, co nowego proponujemy na każdy sezon. Będziemy wysyłać oferty Last Minute na czarter Jachtów żaglowych.

Co mówią nasi klienci 

Cieszymy się, że możemy dawać tak dużo dobrych emocji ...

szukasz najlepszego rejsu morskiego?

Interesuje Cię konkretny kierunek rejsu? Jeżeli masz pytania śmiało pisz lub dzwoń...

Nasz Team doradzi najlepsze rozwiązania dla Ciebie.

Złap nas na morzu

Masz pytania dotyczące rejsu morskiego, czarteru Jachtu

Napisz do nas, odpowiemy na wszystkie pytania.